Fiber internet nerede?

Fiber NeredeFiber Nerelerde var? Bu soruların yanıtı için bulunduğunuz websitesi üzerinden “Fiber altyapı” ve “Fiber Sogulama” yaparak tüm ISS (İnternet Servis Sağlayıcı” firmalarının altyapıların bulunup bulunmadığı, altyapı çalışmaları ve diğer internet altyapılarına ait detaylara erişebilirsiniz. Ev interneti ve İşyeri interneti için geçerlidir.

ALTYAPI SORGULAMA →

Not: Yukarıdaki fiber sorgulama ekranları ve Kablonet altyapı farklı hizmet türleridir.

Fiber Nerede?, Fiber altyapı sorgulama

Fiber internet altyapısı çoğu ilde bulunur ancak bu her ilçe, her mahalle, her sokak ve her evde fiber var anlamına gelmez. Fiber altyapısı maliyetli bir işlem olduğundan çekim alanları ve altyapı çalışmaları daha çok abone potansiyelinin olduğu bölgelerde yaygındır. Sorgulama yaparak fiber var mı, fiber yok mu öğrenebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Turkcell Superonline altyapı, Türk telekom (Ttnet) fiber altyapı ve Kablonet (Türksat Kablo) olarak Uydunet fiber altyapılarını sorgulayabilirsiniz. Eğer fiber internet altyapınız varsa ve Kablonet harici bir fiberse; Dsmart fiber, Digiturk Fiber, Vodafone Süpernet fiber, Millenicom (Doping) Fiber gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Kablonet fiber altyapısı sadece Türksat Kablo tarafından kullanıldığından diğer firmaların internetini Uydunet üzerinden kullanamazsınız.

Bilgi almak istiyorsanız;

Tıklayın Hemen Sizi Arayalım

VDSL nerede, VDSL altyapı sorgulama

VDSL kavramı size yabancı gelebilir. VDSL internet fiber kablonun ucundan bakır kablo ile eve internet gönderilen hizmettir. Bu hizmet 100 Mbps’ye varan hızda size imkan tanıyabilir. Hızları 16 Mbps üzeri 24 Mbps, 25 Mbps, 35 Mbps, 50 Mbps ve 100 Mbps olarak altyapı uygunluğuna göre dağıtılır.

Sorgulama yaptığınızda 16 Mbps üzeri yüksek hızda internet var diyorsa VDSL üzerinden hizmet alabilirsiniz demektir. Şu firmalar üzerinden kampanya ve paketlerden yararlanılabilir;

 1. Türk Telekom TTNET hipernet
 2. Vodafone Süpernet
 3. Turkcell Superonline VDSL
 4. Millenicom (Doping)
 5. TurkNet
 6. Dsmart İnternet
 7. Digiturk İnternet

Yukarıdaki 7 firma üzerinden yüksek hızda internet bağlantısı kampanyalarından ve ek ürün/hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Fiber Hız Testi

Tıklayın Hızınızı TEST edin

Adsl nerede, Adsl altyapı sorgulama

Adsl internet en yaygın internet ağıdır. Türk Telekom altyapısı üzerinden verilen bu hizmetler Tüm ISS operatörleri tarafından kullanılarak hemen hemen tüm adreslerde verilebilmektedir.

Eğer sorgulama sonucunuza göre ADSL internet altyapısı çıkıyorsa bakır kablo üzerinden bu hizmetten yararlanılabilir. Adsl internet hızları ise 4 Mbps, 8 Mbps ve 16 Mbps olarak değişir. Diğer VDSL ve Fiber internet paketlerinde olduğu gibi 50 GB, 75 GB, 100 GB, 150 GB, 200 GB gibi kotalarla birlikte kampanyalar sunulabilir.

Altyapınızda ADSL varsa şu firmaların internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz;

 • Türk Telekom TTNET ADSL
 • Vodafone Süpernet ADSL
 • Turkcell Superonline ADSL
 • Millenicom (Doping) ADSL
 • TurkNet ADSL
 • Dsmart İnternet ADSL
 • Digiturk İnternet ADSL

Telefonsuz internet (Yalın), Telefonlu internet

Adsl, Vdsl ve Fiber internet paketlerinde müşterinin ihtiyacına göre yalın internet ve telefon + internet seçimi yapılabilir. Fiber yalın, adsl yalın ve vdsl yalın paketler ile aynı şekilde telefon hattı bulunduran ev interneti veya işyeri interneti alınabilir.

Taahhütsüz internet

Kurumların sunduğu ev interneti için taahhütsüz internet kampanyaları ayrıca mevcuttur. 2018

Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!