Digiturk (beIN MEDIA GROUP)

Digiturk (beIN MEDIA GROUP), internet altyapı sağlayıcılarının mevcut yapılarını kullanarak evlere kadar Adsl, Vdsl, Fiber internet hizmeti sunduğu gibi aynı zamanda Digital yayınları HD kalitesinde de sunmaktadır. 8 Mbps internet hızından başlayarak 100 Mbps’ye varan hızlarda ev internet hizmeti vermektedir.

Digiturk fiber internet paketleri 2018, Digiturk Superonline fiber internet kampanyaları 2018

Digiturk fiber internet paketleri, Digiturk fiber internet kampanyaları Digiturk internet paketleri ile yüksek hızda internet almak yanında Digiturk paket seçimi yaparak tek faturada toplayabilirsiniz. İnternet ve Digiturk paketinden yararlanabilmeniz için Türk Telekom altyapısı veya Superonline fiber internet altyapısına sahip olmanız yeterlidir. 2018 yılında da aynı şekilde Digiturk+internet paketleri ve kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Digiturk fiber internet fiyatları Digiturk… devamını oku »

Digiturk VDSL sorgula, Digiturk VDLS internet altyapı, Digiturk VDSL altyapı sorgulama

Digiturk VDSL internet altyapı Digiturk VDSL altyapı terimini duyduğumuz gibi ISS firmalarında çoğu zaman VDSL paketleri karşımıza çıkar. VDSL paketlerdeki hızlar neredeyse Fiber internet hızlarına eşdeğer gibi duruyor. Peki nedir bu VDSL internet? VDSL interneti basit bir dilde anlatacak olursak; fiber optik kablo döşenen bölgelerde kablonun ucundan bakır kablo ile evlere kadar gönderilen hizmettir. Evinize… devamını oku »

Digiturk ADSL sorgula, Digiturk ADLS internet altyapı, Digiturk ADSL altyapı sorgulama

Digiturk ADSL internet altyapı Digiturk ADSL altyapı fiber ile kıyaslandığında çok daha fazla bölgede bulunur. Birçok hanede ADSL internet altyapısı sorgulama yapıldığında mevcut olduğu görülür. Bu derece geniş altyapının oluşu Türk Telekom tarafından sunulan hizmet olmasından kaynaklıdır. Digiturk ile eve internet ve TV almak istediğinizde mevcut Telekom altyapısını kullanacağınızdan kolayca internet hizmetinden faydalanabilir ya da… devamını oku »

Digiturk Fiber sorgula, Digiturk Fiber internet altyapı, Digiturk Fiber altyapı sorgulama

Digiturk fiber internet altyapı Digiturk Fiber altyapı olarak ortak fiber kullanımı ile geniş bir kitleye hitap eder. Türk Telekom altyapısını kullandığı gibi ayrıca Turkcell Superonline fiber altyapısı üzerinden de hizmet verir. Firber sorgulama ekranında fiber altyapı uygunluğunuzu görebilirsiniz. Eğer Digiturk fiber sorgulama yaptığınızda Fiber optik kablo üzerinden hizmet alan aboneler Telefonsuz fiber veya telefonlu fiber… devamını oku »

Digiturk

Digiturk internet Digiturk dediğimiz ilk akla gelen Digital Yayın ve LigTV Şimdiki adı “Sporun Yıldızı” ama internet sağlayıcı olarakta piyasada yer sahibidir. Hem Adsl hem de fiber internet kampanyaları ile Yalın (Telefonsuz), Telefonlu ve Digiturk+internet paketleri yüksek sayıda abone barındırır. Türk Telekom altyapısı ve Turkcell Superonline fiber altyapılarını kullanarak hemen her eve hizmet verebilir durumdadır…. devamını oku »

SidebarYARDIMCI OLABİLİRİZ

Formu doldurun kısa sürede sizi arayalım!