Fiber internet – Adsl ve Vdsl İnternet

Ev veya işyerinde kullanılan Adsl internet hizmeti ve yüksek hızda VDSL internet ile Fiber internet hakkında altyapısının uygunluğu öğrenmek, yeni teknolojileri hakkında bilgi alarak “Fiber Nerede” gibi altyapı sorgulamaların yapıldığı genel bilgi kategorisidir.

Fiber internet

Fiber internet paketleri Aşağıdaki tablo üzerinden en ucuz ve en uygun fiber internet paketleri ve tarifeleri yer almaktadır. Diğer kampanyalar ve tarifeler için Başvuru yaparak bizden daha fazla bilgi alabilirsiniz. Hızlı İnternet Başvurusu Yap → Fiber internet kampanyaları 2018 Hızlı İnternet Başvurusu Yap → Fiber internet yardım konuları Fiber internet bağlantısı için binanızda fiber optik… devamını oku »

Portsuz internet, port olmayan eve internet bağlatma

Altyapısı olmayan eve internet, portsuz ve telekom altyapısız internet Daha çok kırsal bölgelerde altyapının olmayışı veya diğer il ve ilçe merkezlerinde yaşanan port sorunları yüzünden eve internet bağlatma güçlüğü çekenler için “Altyapısız internet” veya “Portsuz internet” başvurusu yaparak eve veya binaya internet nasıl bağlatılır. ÖNEMLİ! Altyapıya gerek duymaz Limitsizdir ancak 50 GB dolunca hızı düşer…. devamını oku »

Fiber hız testi, internet hız testi 2018

Fiber internet hız testi, internet hızını test et 2018 Fiber internet hızınızı merak ediyor musunuz, adsl ve vdsl internet kullanıyorsanız “Hız Testi” yapabilirsiniz. İnternet altyapınıza bağlı olarak eve kadar gelen internet hattınızın desteklediği hızı öğrenebilirsiniz. Hız testi yap Fiber hız testi, adsl hız testi, vdsl hız testi 2018 için geçerlidir.   Sabit internet hızını test… devamını oku »

Ev internet hattı başvuru 2018, eve internet bağlatma başvurusu 2018

Eve internet bağlatmak için internet başvurusu 2018 Evine internet almak isteyen ve internet abonesi olmak isteyen 2018 yılında müşteriler Adsl başvuru, Vdsl başvuru, Fiber başvuru gibi çeşitli alternatif altyapı hizmetlerinden faydalanarak hızlı, kotalı, kotasız, limitsiz, sınırsız telefonsuz (yalın) seçeneklerinden cazip gelen bir kampanya ile başvuru merkezi aracılığı ile hızlı şekilde Ttnet, Türk Telekom, Vodafone, Kablonet, Turkcell Superonline, Millenicom,… devamını oku »

Fiber Sorgula, Fiber internet altyapısı öğrenme 2018

Fiber internet altyapı sorgulama 2018 Fiber Sorgula, Fiber nerede, Fiber internet altyapısı öğrenme 2018 yılında hangi internet markalarının altyapısı daha fazla var, fiber internet nerede var, binamda ve evimde internet bağlatmak için hangi internet altyapısının olduğunu ve fiber altyapı sorgulama nasıl yapabilirim, işte sorularınızın yanıtı. Fiber internet 2018 2018 yılı için hem Türk Telekom hem… devamını oku »

Fiber internet geçişi nasıl yapılır, Fiber hat taşıma başvuru formu

Evde fiber internet geçişi için başvuru Evinde Adsl internet veya Vdsl internet paketi kullanan aboneler fiber altyapı geldiğinde hatlarını Fibere taşıyabilir. Fiber internet geçiş yapmak (Churn) isteyenler hattını fibere taşımak isteyen aboneler aşağıdaki başvuru butonu ile işlemlerini gerçekleştirebilir. Not: Eğer aynı firma içinde geçiş yapacaksanız Müşteri Hizmetlerini aramanız yeterlidir. Firma değiştirerek fiber taşıma yapacaksanız aşağıdaki form… devamını oku »

Fiber internet başvurusu nasıl yapılır, Fiber hat başvuru formu

Eve fiber internet bağlatmak için başvuru Not: Bu alanda yapacak olduğunuz eve fiber internet hat başvurusu yeni hat çektirme talepleri için değildir. Bu sayfa üzerinden evinde fiber internet altyapısı olan aboneler istedikleri firma üzerinden başvuru yaparak eve fiber bağlantı başvuru yapabilir. Fiber altyapı talebi veya fiber optik kablo çekimi için başvuru formu doldurmayınız. Fiber altyapı… devamını oku »

Adsl nerede, Vdsl nerede, Hipernet nerede?

Adsl internet, Vdsl internet, Hipernet nerede? Eve internet bağlatmak veya internet kampanyalarına dahil olmak istiyorsanız bir altyapıya ihtiyacınız olacaktır. Tarife veya paket seçimi yapmadan önce altyapı kontrolü yaparak hangi kampanyaya dahil olabileceğinizi öğrenmeniz daha faydalı olacaktır. Adsl, VDSL veya Hipernet altyapı sorgulamasını aşağıdaki bağlantı üzerinden yapabilirsiniz. Tıklayın altyapınızı sorgulayın → Adsl altyapı nerede? Adsl internet altyapısı… devamını oku »

Hattımın alabildiği max. hızı nasıl öğrenebilirim, internet hattım kaç mbps destekliyor

Millenicom (Doping) ADSL internet altyapı Bizim en çok merak ettiğimiz sorular: hattımın alabildiği max. hızı nasıl öğrenebilirim, internet hattım kaç mbps destekliyor?, Bulunduğum yer kaç mb destekliyor, Ttnet hattım ne kadar hızı destekliyor, Hattım 16 mbit destekliyor mu?, Bulunduğum bölge kaç mb destekliyor, Ttnet 16 mbps destekleyen bölgeler ve internet altyapı hız sorgulama nasıl yapılır? Bu soruların yanıtı: Aşağıdaki buton üzerinden… devamını oku »

İnternet altyapı hızı sorgulama, internet altyapı hızı öğrenme

İnternet altyapı hız testi, internet altyapı hızı sorgulama Evde internet kulanan veya kullanmak isteyen müşteriler binalarına gelen fiber optik kablo hızı veya bakır kablo hızlarını sorgulayabilir. Mevcut aboneler aldıkları hızı “Hız Testi” yeni abone olmak isteyenler ise alabilecekleri hızı ” Altyapı hızı sorgulama” yaparak öğrenebilirler. Hız Testi → Altyapı hızı sorgu → Fiber altyapı hızı sorgulama, fiber hız… devamını oku »

SidebarYARDIMCI OLABİLİRİZ

Formu doldurun kısa sürede sizi arayalım!