Mozaik İletişim Hizmetleri A.Ş.

Mozaik İletişim Hizmetleri A.Ş., D-Smart 2007 yılından beri hizmet veren firmanın Adsl, Fiber ve Vdsl internet hizmetlerinin yanında digital yayınlı kampanyalarıda bulunur. Telefonlu, telefonsuz (yalın) sadece internet veya Tv+internet paketlerinin sunduğu ayrıcalıklardan da yararlanılabilir.

D-Smart fiber internet paketleri 2018, Dsmart fiber internet kampanyaları 2018

D-Smart fiber internet paketleri, Dsmart fiber internet kampanyaları Dsmart ile hem internet hemde Sinema, Spor, Dizi, Film gibi çeşitli alternatifleri bir araya toplayabileceğiniz D-Samart fiber internet paketleri ve bu paketlere ait çeşitli kampanyalar mevcuttur. Eğer evinizde veya binanızda Fiber optik internet kablosu varsa kampanyalara dahil olabilirsiniz. Kampanyalar sadece Fiber internet paketlerine özel olmayıp diğer ADSL… devamını oku »

D-Smart VDSL sorgula, D-Smart VDLS internet altyapı, D-Smart VDSL altyapı sorgulama

D-smart VDSL internet altyapı D-Smart VDSL internet anlam olarak ADSL ile Fiber internet bağlantısının ortası gibi düşünebilirsiniz. Vdsl bağlantılar fiber internet altyapısının binaya kadar gelmediği durumlarda bakır kablo üzerinden eve yüksek internet hızı olarak sunulan hizmettir. Tıpkı fiber ve Adsl internetlerde olduğu gibi Yalın veya telefonlu olarak aynı şekilde hizmetler sunulabilir. VDSL var mı Dsmart,… devamını oku »

D-Smart ADSL sorgula, D-Smart ADLS internet altyapı, D-Smart ADSL altyapı sorgulama

D-smart ADSL internet altyapı D-Smart ADSL internet altyapısı Fiber altyapı ile kıyaslandığında çok daha geniş bir bölgeye hitap eder. Fiber olmasa bile hemen her evde ADSL internet altyapısı mevcuttur.  Aşağıdaki sorgulama butonları ile evinize kadar gelen “ADSL internet altyapı sorgulama” yapabilirsiniz. Altyapının bulunması durumunda Yalın Adsl (Telefonsuz) veya Telefonlu ADSL internet alabilir aynı zamanda TV… devamını oku »

D-Smart Fiber sorgula, D-Smart Fiber internet altyapı, D-Smart Fiber altyapı sorgulama

D-smart fiber internet altyapı D-Smart fiber internet altyapısı “Ortak Fiber Altyapı Kullanımı” ile çoğu ilde erişebileceğiniz fiber optik hizmettir. Fiber var mı Dsmart, Dsmart fiber nerede gibi sorularınızın yanıtını aşağıdaki “D-smart Fiber sorgula” butonları üzerinden öğrenebilirsiniz. D-smart Fiber altyapı sorgulama ekranında mevcutta fiberiniz varsa Yalın Fiber, TV+Fiber internet kampanyalarından yararlanabileceğiniz gibi aynı zamanda mevcut internet hattınızı D-Smart Fiber… devamını oku »

D-Smart

D-Smart internet D-Smart, normalde Digital TV platformu gibi görünsede Adsl, Vdsl ve Fiber internet paketleri ve kampanyaları ile de aynı zamanda sektörde büyük pay sahibi ISS’lar arasındadır. Hem TV+internet hem de sadece internet (Yalın internet “Telefonsuz”, Telefonlu, TV+internet) çeşitli kampanyaları ile Türk Telekom ve Turkcell Superonline altyapılarını kullanarak sektörde varlığını sürdürür. D-Smart ADSL D-Smart Adsl… devamını oku »

SidebarYARDIMCI OLABİLİRİZ

Formu doldurun kısa sürede sizi arayalım!