Türk Telekomünikasyon A.Ş.

Türk Telekom internet hizmetlerini kendi çatısı altında bulunan TTNET üzerinden vererek Hipernet, Ultranet, Finernet, Adsl, Vdsl internet gibi çeşitli alanlarda evde ve işyerinde internet hizmeti sunar. 444 1 444 numaralı telefon üzerinden Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz.

TTNET fiber internet paketleri 2018, Türk Telekom evde fiber internet kampanyaları 2018

TTNET fiber internet paketleri, Türk Telekom evde Adsl ve Vdsl internet kampanyaları Türk Telekom ev internet paketleri (Ttnet) 2018 yılı için sunulmuş Adsl, Vdsl (Ultranet/Hipernet) ve Fiber internet (Fibernet) kampanyalarına dahil olarak telefonlu veya telefonsuz internet (yalın internet) paketlerinden faydalanabilirsiniz. Kampanyalarda Hipernet paketlerde hızlar 100 Mbps seviyelerine çıkabilirken Ultranet ve Adsl paketlerinde maksimum 16 Mbps hızlara… devamını oku »

Türk Telekom VDSL sorgula, Yalın Hipernet internet altyapı, Ttnet VDSL adres sorgulama

Türk Telekom VDSL internet altyapı, Ttnet Hipernet Türk Telekom Hipernet atyapısı sorgulama yaptığınızda eğer varsa 100 Mbps’ye varan hızlarda Hipernet TTNET kampanyalarından telefonlu veya telefonsuz (Yalın) internet olarak yararlanabilirsiniz. Hipernet terimi tabancı gelebilir şöyle izah edebiliriz; mahallenize gelen bir fiber optik kablo sonrasında hattın fiberden eve kadar gelen kısmında bakır kabloya bağlanarak eve gelen hızı… devamını oku »

Türk Telekom ADSL sorgula, Ttnet evde internet altyapı, adresten internet sorgulama

Türk Telekom (TTNET) ADSL internet altyapı Türk Telekom internet altyapısının en yaygın kullanım biçimi Adsl internet alyapısı üzerinden hizmet almaktır. Basitçe evinizin veya binanızın girişinde telefon kutusu bulunuyorsa bir internet altyapısı var demektir. Bu altyapı üzerinden evde internet “ev internet” hizmeti alacaksanız TTNET üzerinden telekom altyapısını kullanarak almış olursunuz. Adsl internet hızları günümüzde en düşük… devamını oku »

Türk Telekom Fiber optik sorgulama, TTNET Fiber internet altyapı, Fiber altyapı sorgulama

Türk Telekom fiber internet altyapı Türk Telekom fiber altyapı sorgulama, Ttnet fiber internet nerede, fiber internet altyapısı neredelerde var, binamda fiber var mı? Bu sorularınıza ait yanıtı bu yazımızdan öğrenebilirsiniz. Altyapı sorgulama formu aşağıdadır. Türk Telekom ev interneti; Fiber optik kablo altyapısını her eve, her binaya, sokağa veya caddeye döşemek ve bu hizmetler için kullanılan… devamını oku »

Türk Telekom – TTNET

Türk Telekom ev interneti, TTNET evde internet Türk Telekom, Telekomünikasyon sektöründe en geniş altyapı ağına sahip kuruluştur. Aynı zamanda toptancı, altyapı sağlayıcı olarak hizmet verir. TTNET ile evde internet hizmetlerini evde ve işyerinde internet kullanımına olanak sunan kendi çatısı altındaki TTNET markası ile sunar. Yeni dönem firmaların birleşimi ile TTNET adı yerine Türk Telekom evde… devamını oku »

SidebarYARDIMCI OLABİLİRİZ

Formu doldurun kısa sürede sizi arayalım!