TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş

TurkNet, sektörün en eski firmalarındandır. TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş ünvanlı firmanın iletişim telefon numarası 0 850 288 80 80 / 0 850 288 70 01 üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşılabilir. Adsl, Vdsl ve kendi fiber internet altyapısı üzerinden hizmet verir.

TurkNet fiber internet paketleri 2018, TurkNet fiber internet kampanyaları 2018

TurkNet fiber internet paketleri, TurkNet Adsl ve Vdsl internet kampanyaları TurkNet internet kampanyaları 2018 yılı için aşağıdaki tablo üzerinden hem Adsl hem de Fiber internet paketleri göreceksiniz. Tabloda bulunan Fiber internet tarifesi TurkNet kendi altyapısı üzerinden hizmet verdiği belirli sayıdaki siteler üzerinden alınabilecek hizmettir. Bu hizmetlerdeki Fiber tarifeler Türk Telekom fiber optik kablolar üzerinden verilmemektedir. TurkNet… devamını oku »

TurkNet VDSL sorgula, TurkNet VDLS internet altyapı, TurkNet VDSL altyapı sorgulama

TurkNet VDSL internet altyapı TurkNet VDSL altyapı en çok aranan ve ihtiyaç duyulan yapıdır. VDSL altyapı uygunluğu olan ev sahipleri hızlarını 100 Mbps’ye kadar ve taahhütsüz internet paketleri ile sorunsuz internet hizmetine sahip olabilir. Vdsl altyapı Türk Telekom tarafından sunulan hizmettir. TurkNet ise ortak altyapının kullanımı ile köşe bucak VDSL interneti maksimum hızda üstelik AKN’siz… devamını oku »

TurkNet ADSL sorgula, TurkNet internet altyapı, TurkNet adres sorgulama

TurkNet ADSL internet altyapı TurkNet ADSL internet altyapısı Türk telekom üzerinden sağlanır. Evinizde Telekom altyapısı bulunuyorsa tüm il ve ilçelerde taahhütsüz ve Akn’siz internet paketlerinden faydalanabilirsiniz. TurkNet ADSL internet ile alabileceğiniz hız 16 Mbps’ye kadardır. Kampanyalardaki paketlerde belirtilen 100 Mbps hızlar ise VDSL internet altyapısı uygun olanlar içindir. Özetlemek gerekirse; evinize gelen altyapının desteklediği kadar… devamını oku »

TurkNet Fiber sorgula, TurkNet Fiber internet altyapı, TurkNet Fiber altyapı sorgulama

TurkNet fiber internet altyapı TurkNet fiber altyapı VDSL ve ADSL paketlerde olduğu gibi Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet sunmamaktadır. Sadece kendi fiber optik kablo döşediği bazı büyük siteler üzerinden Fiber kampanyalar ve hizmetler sunar. Eğer TurkNet fiber altyapısı varsa uygun koşullu kampanyalardan kurulum ücreti ve modem ücreti ödemeden yararlanabilirsiniz. Mevcut internet kullanıcıları aynı şekilde hatlarını… devamını oku »

TurkNET, Turk.net

TurkNet internet TürkNet internet (Turk.Net) Türkiye’nin en eski ISS sağlayıcıları arasında olup internetin başlangıcından buyan uzayan bir geçmişi vardır. Adsl ve Vdsl hızlarda Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet verirken aynı zamanda kendi omurgası ve altyapısı ile bazı bölgelere çektiği fiber optik kablo altyapısı ile TurkNet Fiber internet kampanyalarından da faydalandırmaktadır. Günümüzden en göze çarpan kampanyası… devamını oku »

SidebarYARDIMCI OLABİLİRİZ

Formu doldurun kısa sürede sizi arayalım!