Türksat A.Ş.

Türksat tarafından sunulan Kablonet, Kabloses, Kablotv paketlerine altyapısı uygun olan evlerde ekonomik fiyattan internet sunulur. Hizmetlerden tahhütlü internet veya taahhütsüz olarak kampanyalardan faydalanılabilir. 0 850 804 4444 Müşteri hizmetleri üzerinden detaylı görüşme sağlanarak bilgi alınabilir.

Kablonet nerede, Uydunet nerede, Türksat nerede?

Uydunet internet altyapı sorgulama Kablonet altyapı sorgulama, Uydunet altyapı sorgulama ve Türksat Kablo altyapısı sorgulamak için aşağıdaki bağlantı size doğru sonuçları verecektir. Binamda uydunet (Kablonet – KabloTV) var mı merak ediyorsanız tıklayın binanızı sorgulayın. Uydunet (Kablonet) nerede? Not: KabloTV altyapı sorgulama ekranında sadece altyapısı olan yerleri göreceksiniz. Türksat kablo altyapısı olmayan il ve ilçeler sorgulama… devamını oku »

Uydunet tarifeleri 2018, Kablonet paketleri 2018

Uydunet internet tarifeleri, Kablonet internet paketleri Türksat Kablo ile ev internet tarife ve paketlerinden yararlanmak için Kablonet internet altyapınızın olması gerekecektir. Uydunet internet paketleri ve tarifeleri 2018 yılı kampanyaları içinde oldukça ucuz fiyatlı hizmetler sunar. Hemen her bütçe ve ihtiyaca uygun internet kampanyaları ile tercih yaparak hem TV hem de internet ihtitacınızı KabloTV ile karşılayabilirsiniz…. devamını oku »

Kablonet – Uydunet internet

Türksat Kablo (Kablonet – Uydunet) Türksat kablo tarafından sunulan eski adıyla Uydunet internet günümüzde Kablonet adını almıştır. Uydu ismi çanak anten kurularak bir internet hizmeti alınabilir gibi düşünülsede aslı yer altına döşenen fiber optik kablolar ile hizmet vermektedir. Kablonet altyapısı olmayan kişiler Uydu ile Uydunet internet hizmeti alamazlar. 22 ilde altyapısı bulunmasına karşın bu illerde… devamını oku »

SidebarYARDIMCI OLABİLİRİZ

Formu doldurun kısa sürede sizi arayalım!