Vodafone Telekomünikasyon Anonim Şirketi

Vodafone Telekomünikasyon A.Ş, Mobil ağının yanında Türk Telekom, Ttnet, Turkcell Superonline ve kendi altyapısını kullanarak ev interneti, işyeri interneti olarak Supernet internet paketleri ve tarifeleri ile hizmet sunar. İletişim ve Müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 542 0 542 olarak 7/24 saat hizmet verir.

Vodafone fiber internet paketleri 2018, Vodafone fiber internet kampanyaları 2018

Vodafone fibermax internet paketleri, Vodafone Adsl ve Vdsl internet kampanyaları Vodafone 2018 kampanyaları duyuruldu. Ev internet (Evde internet) paketleri için Vodafone Adslmax ve Fibermax kampanyalarından yararlanaran yalın (telefonsuz) internet kullanmak isteyen aboneler aşağıdaki tarifeler üzerinden tabloda yer alan kampanyaları inceleyebilir. Vodafone fiber-Adsl ve Vdsl internet fiyatları HİZMET HIZ KOTA AKN FİYAT Adslmax 8 Mbps Limitsiz 50… devamını oku »

Vodafone VDSL sorgula, Vodafone internet altyapı, Vodafone VDSL adres sorgulama

Vodafone VDSL internet altyapı Vodafone VDSL altyapı normalde tıpkı Adsl internet hizmetlerinde sunulan altyapı Türkiye’de gittikçe yaygınlaşarak fiberden eve kadar bakır kablolar üzerinden sinyal gönderilen data hattıdır. Vdsl ile hem telefon hem de internet hizmeti alınabilir. Vdsl altyapı hızı ve uygunluğunu aşağıdaki bağlantı üzerinden sorgulayarak adrese göre bilgi alabilirsiniz. VDSL altyapının olduğu yerlerde internet hızınızın… devamını oku »

Vodafone ADSL sorgula, Vodafone internet altyapı, Vodafone adres sorgulama

Vodafone ADSL internet altyapı Vodafone altyapı sorgulama için eğer fiber altyapınız yoksa Vodafone ADSL altyapı sorgulama yaparak ev interneti için alabileceğiniz hızı ve kablo olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Vodafone ev internet altyapısı sorgulaması TTNET (Türk Telekom) altyapısı üzerinden sağlanır. Sorgulama sonucu Türk Telekom santral mesafesine bağlı olarak hız belirler. Evinizin santral olan uzaklığıyla doğrudan alakalıdır. Vodafone… devamını oku »

Vodafone fiber optik kablo altyapısı sorgulama, Fibermax internet altyapı, Fiber altyapı sorgulama

Vodafone fiber internet altyapı Vodafone fiber optik kablo altyapısı; Vodafone ev internet için fiber kampanyalarında “Fibermax” adını kullanır. Fiber altyapı ile çalışan Fibermax internet hizmetini alabilmeniz için Turkcell Superonline fiber altyapı, Türk Telekom altyapı ve Vodafone tarafından döşenen fiber optik internet altyapı sorgulama yaparak hizmetten evde veya işyerinde internet kampanyalarında dahil olabilirsiniz. Bilmeyenler için bir… devamını oku »

Vodafone Fibermax (Fiber internet)

Vodafone Fiber internet Vodafone Telekomünikasyon A.Ş., Türkiye’de fiber internet hizmeti sunmak için 3 altyapı üzerinden hizmet verir. Bu hizmetler Fibermax ile 1000 Mbps’ye varan hızlarda kullanılabilir. Vodafone ev internet altyapısı sayesinde evde internet isteyen abonelerine 2018 yılında da çeşitli kampanyalar ve paketler sunarak telefonsuz (yalın) ve telefon + internet olarak kullanım sağlar. Vodafone fiber internet… devamını oku »

SidebarYARDIMCI OLABİLİRİZ

Formu doldurun kısa sürede sizi arayalım!